AKTUALNOŚCINisko, nisko, coraz niżej
2006-10-21 Mazur Karczew Aktualności

Nisko, nisko, coraz niżej

Czarna seria trwa. Mazur nie może się podnieść. Przegraliśmy tym razem z Hutnikiem 1-3, w lidze po 34 latach przerwy! Honorowego gola dla nas strzelił Głąbicki. Niestety, ale obsuwamy się coraz niżej w tabeli. Poniżej zapis relacji live, przeprowadzonej w g.:11-13:00...

RELACJA LIVE z WARSZAWY!

1 POŁOWA

11:03
- Skład Mazura
:
Stelczyk - Rzeszotek, Kasprzak, Słomski, Baca - Czeleń, Poszalski, Zieliński, Głąbicki - Bondara, Trzeciak

Widzów: ~300

1'-4' - optyczna przewaga Hutnika
6' - Zieliński strzela bardzo niecelnie z dystansu
7' - Hutnik gra ostro, trzeszczą kości
8' - żółta kartka dla piłkarza Hutnika
9' - Trzeciak w 16-tce zamiast strzelać, niecelnie podaje

10' - HUTNIK - MAZUR 1-0 - K.Sadowski
- boczny puszcza spalonego i niestety gol dla Hutnika

12' - błąd Rzeszotka i Hutnik marnuje setkę
18' - Zieliński jest sam na sam, ale bramkarz wślizgiem wyłuskał mu piłkę
21' - wolny z 20 metrów dla Mazura - Kasprzak w mur
22' - po stracie gola przewagę ma Mazur
26' - bezładna kopanina
28' - Czeleń z 16 metrów pół metra nad poprzeczką
36' - Czeleń żółta kartka
37' - na trybuny został odesłany trener Sasal, chociaż tym razem nic nie powiedział
43' - szopek cd... Trzeciak w polu karnym faulowany przez bramkarza, piłkę dobija Bondara do siatki - ale sędzia gwiżdże spalonego :O

45' HUTNIK - MAZUR 1-1 - Głąbicki
- rajd lewą stroną Czelenia, dogranie i Głąbicki szczupakiem wyrównuje !!
- koniec 1 połowy

2 POŁOWA

12:05:- Start Mazur bez zmian
50' - Bondara żółta kartka
51' - 1 zmiana w Mazurze: za Bondarę wchodzi Końko
55' - korner dla Hutnika, piłkę łapie Stelczyk
57' - Głąbicki podaje wzdłuż bramki, ale nikt nie przeciął piłki
60' - Głąbicki z 8 metrów w bramkarza
61' - Słomski z wolnego wysoko nad bramką - CIŚNIEMY!
65' - Na trybunach obok Prezesa siedzi znajomy sprzed lat Mariusz Sobczyk
66' - Stelczyk broni 'setkę'.
67' - 2 zmiana w Mazurze: za Zielińskiego wchodzi Unduka
70' - Stelczyk broni 'bombę z 30 metrów'.
71' - kolejny raz Stelczyk wychodzi obronną ręką z opresji
74' - wolny z 18 metrów dla mazura, bez efektu bramkowego

79' - HUTNIK - MAZUR 2-1 - Koza
- po rogu nieobstawiony piłkarz Hutnika z 20m z 1 piłki trafia do siatki. Stelczyk bez szans

89' - HUTNIK - MAZUR 3-1 - K.Sadowski
- kontra, wielbłąd środkowych obrońców

90' - Czwarta porażka z rzędu staje się faktem...