AKTUALNOŚCIDzień zwycięstwa bez zwycięstwa
2010-05-08 Mazur Karczew Aktualności

Dzień zwycięstwa bez zwycięstwa

W Piasecznie zgodnie z tradycją Mazur nie wygrał. Wynik 1-1 został ustalony w 1.połowie spotkania. W 5' Jankowski z dystansu celnie trafił tuz przy słupku bramki Puska. W 20' po zagraniu z lewej strony Dąbrowskiego, samobójczym uderzeniem do remisu doprowadził Talar. Sytuację meczową w samej końcówce miał Kopeć, ale przegrał pojedynek z Osińskim. Z powodu kontuzji meczu nie dokończył "Maldini". Piaseczno po dzisiejszym meczu straciło pozycję wicelidera...

Już na początku pięknym uderzeniem z 16 metra popisał się Kopeć, ale Osiński nie dał się zaskoczyć. Przez pierwsze 20 minut wyraźną przewagę mieli gospodarze. W 5' zwieńczył ją kapitalny gol Jankowskiego. Wykorzystał on kiks Zielińskiego i z 25 metrów celnie trafił tuz przy słupku bramki Puska. Kolejne uderzenia KS trafiały w poprzeczkę (Goryszewski) i słupek (główka Gromadzkiego). Po 20.minutach grę prowadzić zaczął Mazur. W 20' goście wyprowadzili kontrę. Po zagraniu z lewej strony Dąbrowskiego, naciskany przez Kośca, piłkę piszczelem skierował do własnej bramki Talar. Przed przerwą sędzia nie odgwizdał faulu w polu karnym na Dąbrowskim. W zamian ukarał go kartką.

W 2.połowie przewagę mieli podopieczni Wiechowskiego. W dogodnej sytuacji z 7 metrów dwie dobitki trafiły w "Osę". Gospodarze uciekali się do faulów. Ucierpiał "Maldini", który został zniesiony z boiska na noszach. Wynik w ostatnich minutach mógł zmienić Kopeć, ale w sytuacji sam na sam także trafił w bramkarza.

KS Piaseczno-MAZUR 1-1 (1-1)
5.Jankowski - 20.Talar (sam.) (as.Dąbrowski)