AKTUALNOŚCIHubert powrócił na dobre!
2011-10-15 Mazur Karczew Aktualności

Hubert powrócił na dobre!

W zakończonym meczu 12.kolejki Mazur zremisował 1-1 (1-1) z KP Piaseczno. Wynik meczu otworzył już w 2' Hubert Kosim, który powrócił do składu po kontuzji barku. Stan spotkania wyrównał testowany kiedyś w Mazurze Przemysław Łaski, po koszmarnym błędzie naszego golkipera. Przygniatająca przewaga Mazura w 2.połowie nie zaowocowała kolejnymi bramkami...

Mecz z Piasecznem rozpoczął się wyśmienicie. O swoim talencie strzelckim przypomniał rekonwalescent Hubert Kosim. W 2' przepchnał się między obrońcami w pole karne i uderzył nie do obrony w długi róg bramki Kryczki. W 15' bliski podwyższenia był Komosa, ale jego strzał został skutecznie zablokowany. W 21' sędzia, mylący się dzisiaj dość często, nie odgwizdał dla Mazura rzutu karnego. Po wrzutce z wolnego Dąbrowskiego w polu karnym został popchnięty Tlaga. W 32' z powodu kontuzji boisko musiał opuścić Lewicki i 5 minut później jedyny strzał na bramkę gości przyniósł im gola. Pusek zbyt wolno wyszedł do piłki wrzuconej z wolnego. Trafiła ona na głowę Łaskiego i ku ogólnemu zaskoczeniu wpadła do naszej bramki.

Mazur rzucił się do odrabiania strat i w 40' Kosim ponownie trafił do sieci. Sieradzki sędzia bramki nie uznał, odgwizdując mimo protestów pozycję spaloną strzelca. Mimo naszej przewagi remis utrzymał się do przerwy. Po przerwie toczyła się walka w środku pola, ale to goście byli bliżsi strzelenia gola. W 57' Pusek zrehabilitował się broniąc uderzenie Prackiego, a w 73' Gwiazda nieznacznie pomylił się strzelając tuż przy słupku. W końcówce gospodarze zamknęli gości w hokejowym zamku. Dwukrotnie bliski szczęścia był Komosa, ale tym razem nie udało mu się w ostatniej minucie przechylić szali zwycięstwa na naszą korzyść.

MAZUR - KP Piaseczno 1-1 (1-1)
Gole: 2.Kosim (as.Komosa) - 37.Łaski