AKTUALNOŚCIInauguracyjna porażka w Przysusze [zdjęcia]
2014-08-16 Mazur Karczew Aktualności

Inauguracyjna porażka w Przysusze [zdjęcia]

krawczyk_maciej_1989W pierwszym inauguracyjnym meczu w IV Lidze, podopieczni trenera Stasiuka przegrali w Przysusze 1-2 (0-0). W zespole zagrało 7 nowych zawodników. Gola dla nas zdobył Maciej Krawczyk.
Mazur zaatakował jako pierwszy. W 5' po wrzutce Pasika, Maldini minimalnie spudłował, a chwilę potem oddaliśmy strzał tuż obok bramki Oskara. W kolejnych minutach inicjatywę przejęli gospodarze, którzy byli lepiej zaznajomieni ze swoim małym i wąskim boiskiem...

W końcówce 1.połowy Sak wybronił instynktownie wyborną sytuację dla Oskara. Po przerwie straciliśmy gola kilka minut po wznowieniu. Po wrzutce z rogu i wybiciu przez naszych graczy piłki, Kowalczyk zdobył bramkę z cyklu "stadiony świata". Po stracie gola Mazur oddał 2 groźne strzały. W napadzie Trzpil zmienił Maldiniego (Tomczykowski nie mógł dzisiaj grać z powodu kartek w LO z zeszłego sezonu). Oskar groźnie kontrował, ale na szczęście Sak był bardzo czujny na przedpolu.

W 66' strzał z 16 metrów Krawczyka, pozwolił nam zdobyć pierwszego gola w IV Lidze. Niestety wynik ustaliło celne trafienie Oskara. Była to kopia pierwszej straconej bramki. Po rogu wybiliśmy piłkę przed pole karne, a Skałbania uderzył celnie w okienko bramki Saka. W końcówce nasz nowy bramkarz wybronił w sytuacji sam na sam. Z kolei w końcówce Kociński nie zdołał wykorzystać podania od Pytkowskiego i wepchnąć piłki do pustej bramki.

Zapraszamy w środę na stadion na pierwszy domowy pojedynek w IV Lidze ze Spartą Jazgarzew.

Oskar Przysucha-MAZUR 2-1 (0-0)
Gole: 51.Kowalczyk,77.Skałbania - 66.Krawczyk (as.Skóra)

Mazur: Sak - Pytkowski (80.Zembol), Filipczak, Dąbkowski, Pasik - Krawczyk - Skóra, Malesa (75.Leśkiewicz), Falkowski, Trzaskowski (71.Kociński) - Wojciechowski (58.Trzpil)

Sędzia: Śmietanka (Radom)