AKTUALNOŚCIMazur zdemolował Mazowsze w pół godziny
2014-08-27 Mazur Karczew Aktualności 1

Mazur zdemolował Mazowsze w pół godziny

Grójczanie, którzy na swoich stronach internetowych butnie stawiali się w roli faworytów szybko musieli dzisiaj zapomnieć o jakichkolwiek punktach.

W ciągu pierwszych 10 minut, Bartek Malesa 2-krotnie obsłużył naszych skrzydłowych. Najpierw w 3' "Czacha", po jego podaniu znalazł się w sytuacji sam na sam i trafił celnie po długim rogu. Chwilę później główka Złocha obiła naszą poprzeczkę. W 10' po kolejnym super dograniu Malesa wyłożył futbolówkę Trzpilowi, który podwyższył nasze prowadzenie. W 26' było już 3-0 dla nas. Gola zdobył Marcin Tomczykowski, który dobił uderzenie w słupek Trzaskowskiego.

Po przerwie rywale długo nie potrafili odmienić losów spotkania. Dopiero w samej końcówce meczu honorowego gola zdobył Złoch. Po rzucie rożnym śliska piłka wtoczyła się do bramki Saka. BRAWO!

Mazowsze Grójec - MAZUR 1-3 (0-3)
Gole: 88.Złoch - 3.Trzaskowski (as.Malesa), 10.Trzpil (as.Malesa), 26.Tomczykowski (as.Trzaskowski)

Mazur: Sak - Pytkowski, Filipczak, Krawczyk, Zembol (65.Pasik) - Falkowski żk, Skóra - Trzaskowski (70.Komorowski), Malesa 75żk (80.Leśkiewicz), Trzpil (60.Kociński) - Tomczykowski 58żk

Sędzia: Księżopolski (Siedlce)

zobacz: STATYSTYKI MECZOWE