AKTUALNOŚCIHistoryczna wygrana Hutnika
2014-09-27 Mazur Karczew Aktualności

Historyczna wygrana Hutnika

Mecz stał na bardzo przeciętnym IV-ligowym poziomie. O pierwszej połowie można w zasadzie napisać tyle, że się odbyła. Wygraliśmy ją zdecydowanie 8-0... tyle że na kornery. Pierwszy celny strzał w meczu oddał po szarży prawą stroną boiska w 29' Tomczykowski.

Druga połowa zaczęła się fatalnie dla Mazura. W 50' straciliśmy gola "z niczego". Po wrzutce z wolnego z dalszej odległości piłka trafiła pod nogi Antosza i były zawodnik naszych rezerw bez problemu wepchnął ją do bramki Saka. Po chwili mógł podwyższyć, ale z bliska przestrzelił. Po zdobyciu bramki Hutnik cofnął się do obrony i kontrolował przebieg spotkania. Podopieczni trrenera Stasiuka nie mogli zagrozić bramce gości. W 82' z dystansu Cimochowski próbował zaskoczyć Saka, ale nasz golkiper przeniósł piłkę nad poprzeczką. Pierwsza wygrana Hutnika w Karczewie stała się faktem.

MAZUR-Hutnik Warszawa 0-1 (0-0)
Gol: 50.Antosz