AKTUALNOŚCIUdany posezonowy sparing
2014-11-22 Mazur Karczew Aktualności

Udany posezonowy sparing

Mazur zdecydowanie pokonał Huragan Wołomin 5-2 (4-1), w sparingu rozegranym w okresie roztrenowania posezonowego. Nasz zespół w 1.połowie był zdecydowanie lepszy i zdecydowanie prowadził. Po przerwie zagrali m.in.juniorzy z rocznika '97.

W składzie meczowym zabrakło Skóry, Pasika, Zembola i Wojciechowskiego. W zespole Piotra Stańczuka mnóstwo znanych nam nazwisk: Lewicki, Kopeć, Polniak, Wielądek, Mańko, Chrostowski i Barzyc.

W 1.połowie mieliśmy zdecydowaną przewagę i strzeliliśmy 4 gole. Akcji bramkowych dla karczewian było jednak dużo więcej. W pierwszej dogodnej sytuacji w 1.połowie dla Huraganu, w sytuacji sam na sam Barzyc strzelił w słupek. "Do szatni" bramkę honorową zdobył dla gości Polniak.

Po przerwie zagrało w naszym zespole kilku juniorów'97. Nie wykorzystali paru dobrych okazji na podwyższenie prowadzenia. W samej końcówce po akcji Stanaszka wynik ustalił Falkowski.

Jeśli pozwoli na to pogoda to być może za tydzień zagramy w Warszawie z juniorami Polonii.

MAZUR-Huragan Wołomin 5-2 (4-1)
Gole: 16.Trzaskowski, 28.Tomczykowski, 35.Falkowski, 40.Trzpil, 90.Falkowski - 45.Polniak, 85.Barzyc

Mazur:  testowany (80.Rudzki) - testowany (60.Zając), Worach, Krawczyk (46.Filipczak), Dąbkowski - Falkowski, Leśkiewicz- Trzaskowski (46.Kociński), Malesa (46.Pytkowski), Trzpil (60.Miernicki) - Tomczykowski (46.Stanaszek)