AKTUALNOŚCIZe Świtem jak równy z równym
2015-02-21 Mazur Karczew Aktualności

Ze Świtem jak równy z równym

W sobotnim sparingu rozegranym w Nowym Dworze Mazowieckim, Mazur przegrał z III-ligowym zespołem gospodarzy 0-1 (0-1). Podopieczni trenera Stasiuka zaprezentowali się bardzo dobrze  na tle wyżej notowanego rywala. W 2.połowie 2 "setek" nie wykorzystał Michał Trzaskowski. Remis byłby wynikiem sprawiedliwszym.

Mazur: Sak - Pytkowski, Pasik, Krawczyk, Dąbkowski - Falkowski, Filipczak - Trzaskowski, testowany, Trzpil - Skóra
Po przerwie zagrali  także: Worach, Yamniuk, Kociński, juniorzy: Gędzielewski, Stanaszek, Głogowski oraz 2 testowanych.