AKTUALNOŚCIWrócili z daleka ze ZWAR-em
2015-05-18 U-13 (2002) Aktualności

Wrócili z daleka ze ZWAR-em

Mecz w sobotę Mazura toczył sie ze ZWAR-em o 2 miejsce w tabeli. Goście zaczeli bardzo dobrze, bo po nie spełna 5 minutach prowadzili 0:2. Nasi zawodnicy spali, ale po tym zimnym prysznicu, zaczęli narzucać swoją grę. Do przerwy Stankiewicz strzelił kontaktowego gola.

Po przerwie Mazur mógł wyrównać i podwyższyć. Lecz wynik długo sie nie zmieniał, aż gdy na czystą pozycie został wypuszczony Dąbrowski i doprowadził do remisu, który pozostał juz do końca meczu.
Mazur obronił 2 pozycję w tabeli i zaczyna sie runda rewanżowa, gdzie już w niedzielę o godz. 11.00 w Karczewie będą podejmować Białe Orły Warszawa.