AKTUALNOŚCIFalstart w Pęcławiu
2015-07-18 Mazur Karczew Aktualności

Falstart w Pęcławiu

W pierwszym letnim sparingu rozegranym w Pęcławiu, Mazur przegrał z wicemistrzem północnej grupy IV Ligi 1-5 (0-1). Honorowego gola zdobył z wolnego w 2.połowie Radek Filipczak .Po przerwie zagrali piłkarze i juniorzy Mazura poza Sakiem, Skórą, Krawczykiem i Wójciakiem.

Mazur:
1.połowa: testowany - testowany, Dąbkowski, Głogowski, Bakuła, Trzpil, Gałązka, Kubicki, Pytkowski, Kociński, testowany
2.połowa: Pałyska - Zembol, Pasik, Matyja, Szymański, Miernicki, Filipczak, Falkowski, Bogusz, testowany, testowany

Głos trenera: To był sparing po  tygodniu mocnego treningu wytrzymałościowego rozgrywany w temperaturze +38 stopni. Mecz był rozegrany w systemie dwa razy po 55 minut. Zespół przeciwnika świeży po barażach, zmotywowany do gry. Z naszej strony dużo niedokładności, młodzieżowe błędy, to odzwierciedlało to co działo się na boisku w Pęcławiu.

Już w 8' sparingu Kuba Pasik doznał skręcenia stawu kolanowego. Kontuzji łąkotki w przerwie letniej  nabawił się z kolei Bartek Malesa. "Szpital" rośnie w siłę.

Kolejny sparing w sobotę z KS Łomianki także w Pęcławiu.