AKTUALNOŚCIDoskonale do przerwy
2015-07-22 Mazur Karczew Aktualności

Doskonale do przerwy

W 1.połowie byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem. Mieliśmy 5 znakomitych sytuacji - Pytkowskiego, Miernickiego, Trzpila i piłkarza testowanego. Wykorzystaliśmy tylko 2 . Gole zdobyli: Miernicki i Kociński.  Po przerwie dużo rotacji w składzie i rywale zdobyli 3 bramki po naszych indywidualnych błędach (w tym trafienie samobójcze Krawczyka)  i ostatecznie przegraliśmy 2-3.

Mazur (1.połowa): testowany - Krawczyk, Zembol, Pytkowski, testowany, Miernicki, Falkowski, Gałązka, Kubicki, Kociński, Trzpil

(2.połowa): Ulejczyk - Bakuła, Bytniewski, Zając, Bogusz, Kociński, Pytkowski, Filipczak, Krawczyk, testowany Falkowski

Głos trenera: Mecz do 60 minuty wyglądał bardzo poprawnie z naszej strony. Zmiany po 60 minucie, błąd przy stałym fragmencie stopera oraz nawarstwiające się zmęczenie spowodowało utratę kolejnych 3 bramek, po kontrach przeciwnika pod koniec meczu. Naliczyłem nasze niewykorzystane 2 sytuacje sam na sam z bramkarzem oraz 3 stałe fragmenty które powinny zakończyć się bramką. Zawodnicy są w dużych obciążeniach dlatego brakuje szybkości i świeżości w grze. Dla nas istotny jest początek sezonu 8 sierpnia. Mamy znów trudny kalendarz gier i wtedy musi przyjść tzw. forma sportowa. Martwią stracone bramki, mamy nad czym pracować przez 2 i pół tygodnia...