AKTUALNOŚCIŁukasz Stasiuk o sparingu z Huraganem
2015-07-25 Mazur Karczew Aktualności

Łukasz Stasiuk o sparingu z Huraganem

Głos trenerski: Zagraliśmy dziś z bardzo wymagającym przeciwnikiem z Wołomina. Oprócz 25 minut 1.połowy zdominowaliśmy fizycznie dobrze grającego piłką przeciwnika, grając naprawdę wyśmienicie. Niestety ze stanu 2-0, znów oddajemy w katastofalnym stylu 3 bramki.

Po przerwie przeciwnik słabnie wyraźnie i stwarzamy kolejne sytuacje. Sam Karol Skóra miał 2 razy sam na sam i 4 jego strzały zablokowano. Pod koniec Kuba Bogusz bardzo dobrze dysponowany ustala wynik na 3-3. Z gry bardzo optymistycznie, ale jakoś straconych bramek znów katastrofalna....