AKTUALNOŚCIWisła z(a)lana
2015-09-16 Mazur Karczew Aktualności

Wisła z(a)lana

W meczu pucharowym trener zgodnie z zapowiedziami dał zagrać od pierwszej minuty tym piłkarzom, którzy mniej grali w lidze. Efekt? Pierwsze bramki w oficjalnym Mazurze: Miernickiego i Stryjka oraz pierwsze w sezonie Trzaskowskiego i Kubickiego i awans po wygranej 4-0.

W 1.połowie 2 gole zdobyli Bartkowie Miernicki i Stryjek. Dla obu były to pierwsze gole w oficjalnym meczu Mazura. Dwaj asystenci Karol Skóra i Kamil Gałązka opuścili w przerwie plac gry.

W 48' wprowadzony do gry w 2.połowie Adrian Kubicki nie wykorzystał rzutu karnego. Przestrzelił, ale zrehabilitował się chwilę później, gdy zaliczył asystę przy pierwszym golu w tym sezonie Michała Trzaskowskiego. Pięć minut później z kolei Kubica zdobył bramkę bezpośrednio z kornera, pieczętując awans do kolejnej rundy. Mecze 4.Rundy PP WOZPN 30 września.

Wisła Maciejowice-MAZUR 0-4 (0-2)
Gole: 19.Miernicki (as.Gałązka), 27.Stryjek (Skóra), 50.Trzaskowski (Kubicki), 55.Kubicki (b/a)

Mazur: Ulejczyk - Bakuła, Głogowski, Zembol (55.Obrębski), Pasik - Falkowski (55.Trzpil), Gałązka (46.Kubicki) - Trzaskowski, Skóra (46.Krawczyk), Miernicki - Stryjek

Sędzia: Kosiorek