AKTUALNOŚCIPromnik sforsowany
2015-09-30 Mazur Karczew Aktualności

Promnik sforsowany

Na mecz 4.RUndy PP WOPZN trener mocno odmłodził skład. W bramce wystąpił Adrian Ulejczyk, a na prawej obronie debiut w oficjalnym meczu pierwszego zespołu zaliczył 18-letni junior Damian Majchrzyk. W 19' prowadzenie dla Mazura z karnego zdobył Karol Skóra. Po faulu na Pytkowskim. W 36' nasz młody debiutant nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem. Wynikiem 1-0 dla karczewian zakończyła się 1.połowa meczu.

2.połowa podobnie jak 1. to bezbarwne widowisko. Kolejne bramki padły dopiero w końcówce meczu. W 89' gol z wolnego Adriana Kubickiego przesądził sprawę awansu. Faulowany był Filip Trzpil. W doliczonym czasie gry wynik ustalił z karnego, podyktowanym po zagraniu ręką, Kamil Gałązka.

Mecze 1/8 Finału PP WOZPN za tydzień. Z tymże według naszych obliczeń 3 spośród 13 zespołów, które dzisiaj awansowały, w kolejnej rundzie powinny otrzymać wolne losy.

Promnik Łaskarzew-MAZUR 0-3 (0-1)
Gol: 19.Skóra (k -as.Pytkowski), 89.Kubicki (Trzpil), 94.Gałązka (k - ręka)

Mazur: Ulejczyk - Bakuła, Głogowski, Obrębski, Majchrzyk - Miernicki, Falkowski (55.Gałązka) - Pytkowski (65.Kociński),  Skóra (46.Kubicki), Trzaskowski 49żk (55.Trzpil 70żk) - Stryjek

Sędzia: Kmita (Warszawa)