AKTUALNOŚCIUdany początek rundy rewanżowej U-11
2015-10-03 U-11 (2005) Aktualności

Udany początek rundy rewanżowej U-11

Chłopcy z Mazura I w dniu dzisiejszym rozpoczęli rundę rewanżową w rozgrywkach ligowych. Tym razem na naszym boisku gościliśmy drużynę z Warszawy - STF II Champion.

Pierwsza kwarta rozpoczęła się nerwowo, bo po golu samobójczym przegrywaliśmy 0:1. Na szczęście chłopcy szybko ogarnęli się po stracie bramki i z dużym zaangażowaniem przystąpili do poprawy wyniku. Fabian trafia celnie do bramki przeciwnika i po pierwszych 15 minutach remis 1:1.

Druga kwarta to kontynuacja dobrej gry naszych chłopców. Po faulu na Maksie, sędzia dyktuje rzut wolny. Do piłki podchodzi i Filip i po pięknym strzale wychodzimy na prowadzenie. Kolejna akcja w wykonaniu Mazura i Filip do wyniku dodaje fantastyczną bramkę na nasze konto. Chłopcy idą za ciosem - Maks podwyższa przewagę do 4:1.

Trzecia kwarta dalej przebiega po naszej myśli. Mimo straty jednego gola, na naszym koncie kolejne trzy bramki (Wiktor, Fabian, Maks).

W czwartej kwarcie następuje lekkie rozluźnienie w grze Mazura, co wykorzystują przeciwnicy strzelając nam trzecią bramkę. Końcówka meczu bardzo emocjonująca, chłopcy walczą  o podwyższenie wygranej. Udaje się to Fabianowi, który w tym spotkaniu zalicza hattricka.

Brawa należą się wszystkim chłopcom za dzisiejszy mecz. Każdy z nich zaprezentował się z jak najlepszej strony.

Gratulacje dla trenera i chłopców!

Zagraliśmy się w składzie: Lemieszka (br), Blauth (br), Niedziółka, Pałczyński, Biedrzycki, Choroszko, Dąbrowski, Janiak, Misior, Stefanowicz, Kot, Suchecki, Toure, Osica.

Strzelcy bramek: Fabian Kot x 3, Filip Janiak x2, Maks Dąbrowski x2, Wiktor Biedrzycki

Mazur Karczew vs STF II Champion 8:3