AKTUALNOŚCIStasiuk: Praca nad koncentracją to podstawa
2015-10-04 Mazur Karczew Aktualności

Stasiuk: Praca nad koncentracją to podstawa

Łukasz Stasiuk: Mecz potraktowaliśmy jako sposób na przełamanie naszej nieskuteczności w poprzednim tygodniu. Ostra gra przeciwnika pomogła nam ich osłabieniem w 2 połowie meczu. Niepotrzebna kontra przeciwnika przy stanie 2-0 spowodowała niepotrzebną nerwowość, na szczęście karny na 3-1 zakończył mecz.

W 1 połowie Pytkowski zamyka akcję zespołu, niezawodny Skóra strzela bramkę marzenie. Bramki wcześniej ustawiają mecz. Martwi rozegranie piłki przy kontrach zespołu do podwyższenia wyniku i nieskuteczność w prostych sytuacjach. Pracujemy dalej nad poprawieniem skuteczności. Jak środek gra przynajmniej dobrze, to obrona ma niewiele do pracy, ułamek sekundy i sami strzelamy sobie bramkę.

Praca nad koncentracją to podstawa. Ten mecz daje nam obraz, że jesteśmy zespołem z górnej strefy i jeszcze z uwagi na wiek rozwijamy się. Boisko treningowe oświetlone pozwoli nam na pójście do przodu po zimie. Znów bardzo dobre zmiany powodują, że każdy chce grać i wychodzić w 1 składzie. Myślimy już o meczu pucharowym w Legionowie. Zapraszam wiernych kibiców do oglądania naszej młodzieży.