AKTUALNOŚCINa początek sezonu Warka zdobyta!
2005-08-10 Mazur Karczew Aktualności

Na początek sezonu Warka zdobyta!

Doskonały początek sezonu! Nowy trener, trzech debiutantów w składzie Mazura i po golu Dawida Trzaskowskiego, historyczne pierwsze zwycięstwo w Warce. Więcej w przeprowadzonej dzisiaj naszej relacji online...

RELACJA NA ŻYWO Z WARKI
1 POŁOWA

- 17.00.
SKŁAD MAZURA:
Kossougbo - Ł.Trzaskowski I, Baca, Kasprzak (debiut), Lewandowski - D.Trzaskowski II, Kopeć, Saliou, Głąbicki, Świętochowski - Kowalczyk (debiut)..

Na ławce: Stelczyk, Trzeciak, Milewski, Koniarek, Margielski, Wojciechowski Marcin, Bielak

Zagramy na początku ustawieniem 1-4-5-1 z Kowalem z przodu!

- 17.20.
Olbrzymie korki na moście w Górze Kalwarii spowodowały, że zespół przyjechał do Warki około 20 minut przed spotkaniem!
Mecz rozpoczyna się dopiero teraz z 20 minutowym opóźnieniem!

- 3 minuta
'Psina' wychodzi 'sam na sam', ale bramkarz Warki wybija mu piłkę spod nóg na róg.

- 6 minuta
Z rogu nici, 'Święty' mija się z piłką.
Ogólnie Mazur ma lekką przewagę na boisku.

- 13 minuta
'Święty' strzela z dystansu z 16 metrów.
Bramkarz Warki broni - ponownie róg dla Mazura!.

- 18 minuta
Kolejny róg dla Mazura. Tym razem 'Kowal' mija się z piłką.

- 25 minuta
Grożna sytuacja dla gospodarzy. Rzut wolny z narożnika pola karnego.
Gra się wyrównała.

- 29 minuta
Spory błąd Kossiego.
Po jego wybiciu gospodarze otrzymują prezent w polu karnym, na szczęście nie wykorzystują 'setki'.

- 30-35 minuta
Okres meczu, w którym gra toczy się w środku pola.

- 36 minuta
Szybka rehabilitacja Kossiego.
Sędzia puścił Warce spalonego, ale w sytuacji 'sam na sam' Kossi broni!

- 39 minuta
Akcja 'Psiny' wzdłuż pola karnego. Do dośrodkowania nie dochodzą jednak ani 'Kowal', ani 'Święty'.

- 42 minuta
Akcja Głąbickiego prawą stroną boiska. i 'Święty' otrzymuje podanie, ale nie zamienia go na strzał.

- 43 minuta
'Psina' faulowany przez Skorupę - zeszłorocznego piłkarza Mazura - dostaje on za to żółtą kartkę..

- 44 minuta - KS Warka - Mazur 0-1
Głąbicki wypuszcza 'Psinę' na 'sam na sam'.
Historycznego gola otwarcia dla Mazura - strzela DAWID TRZASKOWSKI .

- 45 minuta
Koniec 1 połowy - po golu do szatni prowadzimy 0-1!.

2 POŁOWA

- 18.22.
Gra zostaje wznowiona. Mazur bez zmian.

- 48 minuta.
Głąbicki zaatakował skrzydłem. Dograł wzdłuż pola, ale 'Kowal' nie doszedł do podania.

- 52 minuta.
Zmiana w Mazurze - Milewski wchodzi za Kowalczyka.

- 54 minuta.
3 rogi z rzędu dla Warki. Po nich strzelają raz nad poprzeczką, a raz groźnie głową obok bramki.

- 59 minuta.
Po raz kolejny 'Psina' wychodzi na sytuację 'sam na sam'. Jest faulowany przez obrońcę, ale sędzia zamiast czerownej daje jedynie żółtą kartkę faulującemu.

- 60 minuta.
Po tym faulu rzut wolny z 25 metrów - Głąbicki strzela bardzo niecelnie.

- 64 minuta.
Pierwsza żółta kartka dla Mazura.
- Arek Milewski ukarany za próbę wymuszenia karnego.

- 67 minuta.
Druga żółta kartka dla Mazura - Dawid Trzaskowski.

- 70 minuta.
Druga zmiana w Mazurze - za Dawida Trzaskowskiego wchodzi 3 debiutant w teamie - Koniarek.

- 73 minuta.
Faul Warki na Głąbickim - rzut wolny z 28 metrów wykonywany przez 'Czachę', ale nie wykorzystany.