AKTUALNOŚCIRemis Dwójki
2016-02-06 Mazur II Karczew Aktualności

Remis Dwójki

W kolejnym testmeczu Mazur II zremisował 2-2 (0-1) z a-klasową ekipą Advitu Wiązowna. W 2.połowie na boisku zagościł m.in. Piotr Zegarek.

Mazur II: Rudzki - Pydyniak Olszewski Sudakowski Kołodziejczyk - Bielecki Zając - Madej Olszanko Pikiewicz - Biedrzycki
W drugiej połowie ponadto grali Zegarek , Łukasik , Kurek

Damian Falkowski: Wynik do przerwy nie odzwierciedlał tego co działo się dokładnie na boisku. Mamy 3 doskonałe sytuacje jedna Pikiewicza i dwie Biedrzyckiego, który trafia w słupek a rywale swoją pierwszą klarowną sytuację od razu wykorzystują i wychodzą na prowadzenie.

W drugiej połowie z dobrej strony pokazuje się Piotrek Zegarek który przy pierwszym kontakcie z piłką strzela bramkę, a w 90minucie wywalcza rzut karny zamieniony na bramkę przez Andrzeja Łukasika.

Druga połowa bardzo chaotyczna taktyka zeszła na drugi plan i bardziej wyglądało to na mecz ping pong niż piłki nożnej, bo sytuacje bramkowe tworzyły się raz z jednej i zaraz z drugiej strony z czego nie jestem do końca zadowolony. W dzisiejszym meczu zagraliśmy tez inaczej pod wzgledem taktycznym niż w poprzednich dwóch sparingach. Mieliśmy inne założenia, które wypelnialismy zdecydowanie lepiej w pierwszej połowie niż w drugiej.

Następny sparing za tydzień o 13:00 z Wisłą Dziecinów.