Mazur II wyraźnie pokonał w sparingu a-klasową Wisłę Dziecinów 7-2.

4-0 Głogowski as. Biedrzycki
5-1 Łukasik as. Madej
6-2 Biedrzycki as. Łukasik
7-2 karny Łukasik

Damian Falkowski: Mecz pod nasze dyktando, do przerwy prowadziliśmy 4-0, a mieliśmy jeszcze sytuacje by podwyższyć. Ogólnie całą pierwsza połówka bardzo pozytywnie wygladała zdecydowanie ku takiemu graniu właśnie staramy się iść. Długo utrzymywalismy się przy piłce cierpliwie grając od tyłu.

W drugiej połowie pod nieobecność paru zawodników i nawarstwiajace się zmęczenie mecz bardziej się wyrównał, ale też zdobywamy trzy bramki i nie wykorzystujemy paru kolejnych trafiając między innymi w słupek. Wynik schodzi na drugi plan tak jak mówiłem teraz są mało ważne ale cieszy ze w pierwszej połowie graliśmy tak jak sobie założyliśmy i te założenia wykonywalismy bardzo dobrze.