AKTUALNOŚCIOrliki U-11 ponownie pokonują Agrykolę
2016-05-22 U-11 (2005) U-10 (2006) Aktualności

Orliki U-11 ponownie pokonują Agrykolę

W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy rundę rewanżową w rozgrywkach ligowych.

Pierwszy mecz rozegraliśmy w samo południe z drużyną Hubertus Zalesie Górne. Spotkanie niestety po słabej grze przegraliśmy 1:12. Jedynego gola po rzucie wolnym zdobył Kuba Toure. Zapominamy o tym meczu i szykujemy się na kolejny z zespołem z Sobień.

Mazur II vs Hubertus Zalesie Górne 1:12

Zagraliśmy w składzie: Wyszomirski, Toure, Niedziółka, Kasprzak, Galas, Kołodziejczyk, Suchecki, Kiliszczyk, Żelazo, Rębkowski Jakub, Rębkowski Kacper, Szczygieł Wiktor

O godzinie 14.00 po pierwszym gwizdku sędziego rozpoczęliśmy mecz z Agrykolą Warszawa. Wszyscy chłopcy wyszli na boisko zmotywowani i od początku zagrali bardzo ofensywnie.

Już w pierwszej kwarcie, po dwóch celnych strzałach Filipa, schodziliśmy na przerwę z wynikiem 2:0.

W drugiej kwarcie przeciwnikowi udaje się pokonać naszych zawodników i tracimy pierwszą bramkę. Nasi chłopcy szybko odpowiadają golem. Kacper umieszcza futbolówkę w bramce gości i po 30 minutach spotkania prowadzimy 3:1.

Trzecia kwarta bardzo wyrównana. W trakcie jej trwania nie pada żadna bramka.

Ostatnie 15 minut meczu niezwykle emocjonujące. Zawodnicy z Agrykoli strzelają nam gola na 3:2 i na boisku robi się coraz bardziej gorąco. Na szczęście nasi chłopcy zachowują spokój i po ostatnim gwizdku sędziego zasłużenie wygrywamy całe spotkanie. Brawa dla wszystkich zawodników :-)

Mazur vs Agrykola Warszawa 3:2

Zagraliśmy w składzie: Lemieszka, Blauth, Dąbrowski, Pałczyński, Łakomek, Stefanowicz, Biedrzycki, Wielgomasz, Janiak, Przewodowski, Kot

Strzelcy bramek: Filip Janiak x2, Kacper Łakomek