AKTUALNOŚCITriumf z Fun Football
2016-05-23 U-9 (2007) U-8 (2008) Aktualności

Triumf z Fun Football

W 7 kolejce wygrywamy z Fun Football II Warszawa 9-5.Pierwsza kwarta w naszym wykonaniu bardzo dobra pewna gra w tyle  naszych obrońców  (Kocielnik-Gańko ) oraz szybkie kontry naszych zawodników kończą się golami (Karola,Dominika i Oli) przy stracie jednego gola po kontrowersyjnym rzucie karnym.Druga kwarta wyrównana kończy się naszą porażka 0-1.Trzecia to prawdziwy horror po bramce Oli wychodzimy na prowadzenie 4-2 (mamy kilka doskonalych sytuacji do podwyższenia )i nagle goście wykorzystują każdy nasz błąd i tracimy kolejno 3 gole.Jednak zespół pokazał charakter świetne wejście Mikołaja Włastowskiego po akcji z Dominik em Nowakiem i po trzech kartach jest remis 5-5.Czwarta kwarta to nasz popis w ataku stwarzamy wiele sytuacji wykorzystując tylko 4 (Karol,Ola Michał i Mikołaj )a w obronie tym razem murem nie do przejścia dla gości jest duet Parzych -Gańko.

Poraz kolejny wielkie brawa dla naszej drużyny która mimo niekorzystnego wyniku potrafiła się podnieść i wygrać to bardzo ważne dla nas spotkanie .

Plus meczu trafia do :Mikołaja Włastowskiego  (bardzo dobre zmiany i świetna skutecznosc),Ola Rzeszotek  (kolejny raz znajdowała się tam gdzie trzeba ),Wiktor KoCielnik  (kolejny bardzo pewny występ na boku obrony )

Mazur Karczew - Fun Football II Warszawa  9-5

Bramki zdobyli :Ola Rzeszotek -3,Mikołaj Włastowski -2,Karol Nowak -2,Dominik Nowak -1,Michal Trzaskowski -1