AKTUALNOŚCIMłodziki w kratkę
2016-05-24 U-13 (2003) U-12 (2004) Aktualności

Młodziki w kratkę

Mecz pod dyktando gospodarzy. Gra toczyła się głównie na naszej połowie boiska. Jedyna bramka dla naszego zespołu została zdobyta z rzutu karnego.

Zagraliśmy w składzie:

Trzaskowski M.

Milczarek, Trzaskowski Sz., Kabala (Matuszewski)

Zakrzewski, Okoński

Łukasik M., Zych (Krupa), Urbański (Rejnik)

Strzelcy bramek:

5:1 Kabala

U-12  KS ZWAR Warszawa - LKS Mazur Karczew  5:1 (2:0)

Wtorkowy pojedynek z FT Warszawa toczył się w mocno palącym słońcu. Od początku meczu narzuciliśmy swoje warunki i prowadziliśmy grę od czasu do czasu zagrażając bramce gości. Skuteczność w dniu dzisiejszym nie stała na wysokim poziomie, ale zdołaliśmy strzelić rywalom 3 bramki, a goście odpowiedzieli jedną z rzutu karnego przy stanie 3:0. Wiedzieliśmy jak gra nasz dzisiejszy rywal, a mimo wszystko daliśmy się zaskoczyć i jedną z nielicznych akcji przerwaliśmy wg. sędziego faulem w polu karnym. Nasi przeciwnicy jeszcze mają realną szansę na awans do I WLT (Warszawska Liga Trampkarzy), my natomiast od nowego sezonu ponownie zagramy w pierwszej lidze warszawskiej, która od sezonu Jesień 2016 będzie tylko 3 poziomem rozgrywkowym na Mazowszu w kategorii U-14. Jest nowa motywacja do jeszcze cięższych treningów, bo jest o co walczyć w kolejnych sezonach...

W przyszłym tygodniu czeka nas rewanżowy mecz w Warszawie z liderem Varsovią Warszawa.

Końca (Krydowski)

Rewer, Niedziółka, Kozłowski (Nakonieczny)

Majchrzak (Lemieszka), Trzaskowski J.

Łukasik K (Kamiński P.) , Łukaszewski (Trzepałko), Chojecki (Baciński)

1:0 Trzepałko as. Trzaskowski J., 2:0 Trzaskowski J. as Chojecki, 3:0 Niedziółka

U-13  LKS Mazur Karczew - Football Talents Warszawa  3:1 (1:0)