AKTUALNOŚCIWicelider U-14 pokonany
2016-06-16 U-14 (2002) Aktualności

Wicelider U-14 pokonany

Trampkarze Mazura udanie rozpoczęli rewanż z drużyną Nowa Wieś, bo już na samym początku Litwiniak pięknym strzałem ustawił mecz. Do przerwy Dąbrowski i ponownie Litwiniak podwyższyli wynik meczu.

Po przerwie Mazur kontrolował grę, do małego zamieszania w naszych szrankach doszło po zmianie bramkarza i szybko się zrobiło 3:2, ale gdy chłopcy uspokoili grę to debiutujący w roczniku starszym Jałocha podwyższył na 4:2 i wynik już nie uległ zmianie. Kontuzji po tym meczu nabawił się Piskorz.

Dobrze zaprezentowali się chłopcy z rocznika młodszego cieszy, że współpraca między trenerami funkcjonuje.

Gratulacje wygranej i szybkiej regeneracji bo ostatni mecz w sezonie już w sobotę z Jednością Żabieniec.

LKS Mazur Karczew – Nowa Wieś 4:2 (3:0)

1:0 – Litwiniak

2:0 – Dąbrowski

3:0 – Litwiniak