AKTUALNOŚCIRemisowe derby Juniorów Młodszych
2016-06-20 U-16 (2000) Aktualności

Remisowe derby Juniorów Młodszych

W ostatniej kolejce rundy wiosennej Mazur zremisował z OKS Start Otwock 2:2 (0:1). Derby zaczęły się od kilku dogodnych sytuacji dla obu drużyn. Pod koniec 1wszej połowy na prowadzenie wyszli gospodarze, którzy wykorzystali błąd w ustawieniu i kryciu Mazura.

Po przerwie do remisu doprowadził Wojtasik, uderzając piłkę głowa, po rzucie rożnym. Chwile pózniej nie wykorzystujemy dwóch bardzo dogodnych sytuacji ( słupek Kity, niecelne uderzenie Wojtasika), za to po stałym fragmencie gry gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie. Nie popisał się w tej sytuacji sędzia spotkania, który nie zauważył 3m spalonego, na którym stało 2-óch zawodników OKSu.

W 60min po brutalnym faulu na Kubie Kicie i dyskusji z sędzia spotkania czerwoną kartkę ujrzał Buława. Na kilka minut przed końcem zawodów do remisu doprowadził Jakub Kita, uderzając piłkę głowa i lobując bramkarza gospodarzy.

OKS Start Otwock - Mazur Karczew 2:2 (0:1)