AKTUALNOŚCIUdany inauguracyjny sparing Dwójki
2016-07-17 Mazur II Karczew Aktualności

Udany inauguracyjny sparing Dwójki

Mazur II wygrał 1.letni sparing. Na własnym boisku pokonał b-klasowy KS Glinianka 7-2

W drugiej połowie Olszanka nie wykorzystał karnego

Mazur II:  Rudzki - Majchrzyk , Lasecki , testowany , Zając - Olszanka , Gędzielewski - Pikiewicz , Stanaszek , Kołodziejczyk - Zegarek
W drugiej połowie grali : Poncyliusz , Szymański,  testowany  2 , Kotowski, testowany 3 , Celinski , Trzepalka

Damian Falkowski: Cały mecz pod nasze dyktando. Zespół Glinianki w pierwszej połowie praktycznie 45 minut spędził na własnej połowie, a w drugiej pojawiło się trochę nowych twarzy i trochę młodzieży. Widać że jesteśmy na początku przygotowań bo ta gra nie wyglądała tez jakoś rewelacyjnie jak wskazuje wynik, ale na dzisiaj to wystarczyło. Pojawiają się nowe twarze, jedni wracają po przerwach dłuższych lub krótszych i było to widać ze jest trochę nowych twarzy i ta gra się nie zazębiała. Jednostka treningowa wykonana - za tydzień gramy napewno juz z bardziej wymagającym rywalem. Pojawią się też kolejne nowe osoby, którym będę chciał się przyjrzeć. Wróci tez część zawodników z urlopów. Dzisiejszy wynik kompletnie nas nie interesuje i skupiamy się już na przyszłym tygodniu treningach i pracy jaką mamy do wykonania w okresie przygotowawczym do sezonu.