AKTUALNOŚCIOd Lidera Dwa do Zera
2016-08-13 Mazur Karczew Aktualności

Od Lidera Dwa do Zera

Mazur rozpoczął mecz z wymuszonymi zmianami. Na bramce zadebiutował nasz 18-letni wychowanek Maciej Rudzki, w związku z tym, że Start Otwock wbrew wcześniejszym ustaleniom, zabronił Emilowi Anusiewiczowi dojechać do Mszczonowa. Dodatkowo Marcina Raszkę, który wczoraj ucierpiał w wypadku samochodowym, zastąpił Piotr Szostak.

Szybko wpadło na 0-1. Już w 9' Cackowski zdobył bramkę dla gospodarzy, po nieudanej pułapce ofsajdowej w naszym wykonaniu. Takim wynikiem zakończyła się 1.połowa. Była dość wyrównana z lekkim wskazaniem na gospodarzy, którzy grali z wiatrem i przewyższali fizycznie nasz zespół.

2.połowa zaczęła się od zmasowanych ataków Mazura. Gospodarze nie mogli wyjśćz włąsnej połowy. Niestety nie wykorzystaliśmy dobrych sytuacji, a pierwsza kontra gospodarzy w 67' dała im bramkę. Prowadzenie podwyższył, znany z występów w Karczewie, Piotr Cudny. Jak się okazało ustalił wynik meczu. Mecz kończyliśmy w 10-tkę, ponieważ w 90' bezpośrednią czerwoną kartkę obejrzał Głogowski. To pierwsza przegrana Mazura w historii w Mszczonowie.

Mszczonowianka Mszczonów-MAZUR 2-0 (1-0)
9.Cackowski, 67.Cudny

Mazur: Rudzki - Pielak, Głogowski 50żk 91ck, Krawczyk (75.Piekut), Pasik (60.Maruszewski) - Zembol, Gałązka 89żk - Kociński (68.Staluszka), Popis, Trzaskowski - Szostak (83.Pikiewicz)

Sędzia: Marcinkowski (Warszawa)