AKTUALNOŚCI3-0 na otwarcie Klasy A
2016-08-21 Mazur II Karczew Aktualności

3-0 na otwarcie Klasy A

Mazur II rozegrał swój pierwszy mecz po powrocie do Klasy A. Pokonał 3-0 (3-0) KS Puznówka po bramce Piotra Zegarka i dwóch golach z rzutów karnych w wykonaniu Grzegorza Bieleckiego.

Mazur II: Rudzki - Domański, Lasecki, Głogowski, Trzepałka (60.Kołodziejczyk)  - Bielecki Olszanka (46.Cisek) - Pikiewicz, Tomczykowski, Choim (46.Zieliński) - Zegarek (60.Biedrzycki)

Bramki :
1-0 Zegarek as Glogowski
2-0 Bielecki karny (faul na Tomczykowskim)
3-0 Bielecki karny (Pikiewicz nastrzelił rękę)

Damian Falkowski: Mecz trwał 45 minut. W 1. połowie rozstrzygnęliśmy losy meczu w dodatku rywale kończyli w 10. W pierwszej części mogliśmy zdobyć więcej bramek, ale ta gra wyglądała dobrze. W drugiej połowie mieliśmy zagrać przede wszystkim mądrze, utrzymując się jak najdłużej przy piłce, nie łapiąc głupich kartkę i przede wszystkim uniknąć kontuzji, bo cześć zawodników po takowych wróciła dopiero do gry i treningów. Druga połówa odbyła się po prostu. Koncentrujemy się już na następnym meczu z Nadstalem Krzaki Czaplinkowskie w najbliższy weekend.