AKTUALNOŚCIWygrany bój w Krzakach
2016-08-27 Mazur II Karczew Aktualności

Wygrany bój w Krzakach

Mazur II wygrał pierwszy, wyjazdowy mecz Klasy A z Nadstalą Krzaki Czaplinowskie 1-0 (0-0). Bramkę na wagę 3 punktów w 60' zdobył Mateusz Zieliński. Asystował mu Bartek Miernicki. Mogliśmy wygrać wyżej, ale Grzegorz Bielecki w 5' nie wykorzystał karnego.

Mazur II: Głasek - Kołodziejczyk Sudakowski Lasecki Domański - Bielecki Olszanka (85.Radomski) - Choim (65.Trzepałka 81zk) Zieliński (70.Biedrzycki) Miernicki - Łukasik (55.Cisek)

1-0 60 min Zieliński as.Miernicki

Damian Falkowski: W mecz wchodzimy doskonale. Już w 20 sekundzie mamy sytuację, którą mogliśmy zamienić na bramkę, ale niestety strzał Zielińskiego został zablokowany w ostatniej chwili przez obrońcę. W 5 minucie mamy rzut karny po faulu na Andrzeju Łukasiku w polu karnym. Niestety nie zamieniamy tego na bramkę. Intencje Grzesia Bieleckiego odczytuje bramkarz gospodarzy i broni. Tworzymy sobie kolejne sytuacje kolejno Miernickiego Zielińskiego niestety nie zamieniamy ich na bramki i kończymy połowę remisem.

W drugiej także to my dominujemy w meczu i po dograniu od boku Miernickiego Zieliński umieszcza piłkę w bramce. Wynik powinien być zdecydowanie wyższy bo nie trafiamy na pustą bramkę i mamy poprzeczkę po strzale Trzepałko. Gospodarze ustawili się bardzo nisko i cały mecz liczyli na kontry - mimo tego że grali u siebie. Największą szansę gospodarze mieli w ostatniej minucie meczu, gdy przez brak komunikacji trafiają w słupek. Cieszą kolejne 3 pkt,  za miesiac nikt nie będzie pamiętał, że mieliśmy mnóstwo sytuacji i wykorzystaliśmy tylko jedną, ale liczyć będą się punkty. Kolejny mecz z Advitem juz za tydzień w niedzielę o godzinie 13.00 w Karczewie.