AKTUALNOŚCIUdany początek sezonu dla U-14 w Radzyminie
2016-08-28 U-14 (2003) Aktualności

Udany początek sezonu dla U-14 w Radzyminie

Po kilkunastu minutach badania się, to gospodarze pierwsi mieli szansę na strzelenie bramki w tym meczu. Napastnik gospodarzy został nieprzepisowo zatrzymywany w polu karnym i sędzia podyktował rzut karny. Na wysokości zadania stanął "Dżony" broniąc w dobrym stylu mocny strzał zawodnika z Radzymina. Po koniec pierwszej połowy sędzia ponownie pokazał na "wapno", ale tym razem dla naszej drużyny. Skutecznym egzekutorem został kapitan zespołu "Trzaska", po kilku minutach strzeliliśmy drugą bramkę do szatni. Po przerwie od samego początku kontrolowaliśmy przebieg spotkania strzelając jeszcze cztery bramki. Gospodarze w tym czasie tylko raz zmusili do wysiłku naszego bramkarza.

W środę o 11.00 zagramy mecz w Sulejówku.

Zagraliśmy w składzie:

Końca

Nakonieczny, Kozłowski (Baciński), Niedziółka, Rewer (Krydowski)

Łukasik K. (Brojek), Trzaskowski J., Majchrzak (Majchrowski)

Chojecki, Kamiński P., Jałocha (Lemieszka)

Strzelcy bramek:

0:1 Trzaskowski J., 0:2 Chojecki as. Łukasik K., 0:3 Niedziółka, 0:4 Nakonieczny as. Chojecki, 0:5 Trzaskowski J, as.Kamiński P., 0:6 Kamiński P.

I WLT U-14  RKS Mazur Radzymin - LKS Mazur Karczew  0:6 (0:2)