AKTUALNOŚCIPrzegrana Juniorów po dobrym meczu
2016-09-22 U-19 (1999) Aktualności

Przegrana Juniorów po dobrym meczu

W zaległym meczu I LW Mazur podejmował jednego z kandydatów do awansu drużynę z Mińska. Cały mecz był bardzo wyrównany, niestety ponownie zawiodła skuteczność w pierwszej połowie w której Mazur stworzył kilka sytuacji a co najmniej trzy z nich były 100 % (Michalik nie trafił na pustą bramkę, Miernicki sam na sam, Choim  nie strzelony rzut karny.) Do przerwy 0-1.Druga połowa zaczeła się bardzo obiecująco dla Mazur, prostopadłe podanie do Miernickiego i ten w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza. Niestety 10 minut przed końcem bo złym wybiciu piłki w obronie zawodnik gości z 15 m strzałem pod poprzeczkę pokonał Głaska i goście zdobyli 3 punkty.

Mazur - Mińsk 1-2

Głasek Kaczelnik Ziemichód Kocielnik Jobda  Celiński Staluszka Michalik Miernicki Choim Masny

Grali również: Nojek, Korzeniewski