AKTUALNOŚCIDomowe zwycięstwo U-17
2016-09-25 U-17 (2000) Aktualności

Domowe zwycięstwo U-17

W rozegranym meczu 7 kolejki Mazur wygrał u siebie z Huraganem Wołomin 3:0 (1:0). W pierwszych minutach meczu zarysowała się przewaga gospodarzy, lecz brakowało skuteczności pod bramką rywala. W dogodnych sytaucjach znaleźli się Brodowski, Nojek oraz Maszewski, lecz przegrali pojedynek z bramkarzem Huraganu. W 21minucie meczu po składnej akcji naszego zespołu i podaniu Niedziółki w sytuacji "sam na sam" znalazł się Brodowski, trafiając do bramki rywala. Po przerwie indywidualną akcją popisał się Chodkiewicz i podwyższył wynik na 2:0. W 76min. po kolejnym rajdzie w wykonaniu Maszewskiego do bramki trafił Milczarek.