AKTUALNOŚCIPorażka U-16 po stałych fragmentach gry
2016-09-25 U-16 (2001) Aktualności

Porażka U-16 po stałych fragmentach gry

W niedzielę kolejny mecz rozegrali juniorzy młodsi Mazura. Na stadionie Amura Wilgi Mazur przegrał 3:2 (1:1). Początek spotkania to próby rozgrywania i konstruowania akcji przez nasz zespół, które kończyły się w środkowej strefie boiska. W 16min. w sytuacji "sam na sam" z bramkarzem Amura znalazł się Czarek Ćwiek, lecz uderzył wprost w goalkeepera. Po jednym z wyrzurtu zza linii boczej, Amur wyszedł na prowadzenie, a do bramki trafił napastnik gospodarzy uderzając piłkę głową. Na sekundy przed przerwą do bramki rywala trafił Trzaskowski, doprowadzając do remisu. Po przerwie Mazur przejął inicjatywę, lecz akcje naszego zespołu kończyły się na 30m przed bramką rywala. Niestety po kolejnym rzucie wolnym, bezpośrednio do naszej bramki trafił skrzydłowy gospodarzy. Na 15min przed końcem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową trafia środkowy obrońca naszych rywali podwyższając na 3:1. Na 3:2 z karnego trafia Staszczuk, lecz ambicji i walki wystarczyło naszemu zespołowi na zaledwie 10 ostatnich minut.

Amur Wilga - Mazur Karczew 3:2 (1:1)
Bramki: Trzaskowski, Staszczuk.