AKTUALNOŚCIPrzegrana Orlików w Osiecku
2016-10-23 U-10 (2007) Aktualności

Przegrana Orlików w Osiecku

W rewanżowym spotkaniu z GKS Osieck ulegamy rywalowi 5-10. Mecz zacząl sie bardzo dobrze, bo już w 2 min objęliśmy prowadzenie po rzucie wolnym który wykonywał Karol Nowak, ale od tego gola zaczęła sie nasza całkowita zapasć. Przez dwie kwarty, gdzie można pochwalić tylko Olę Rzeszotek reszta zespołu przyglądała się jak przeciwnik strzela do naszej bramki i to aż siedem razy.

Dopiero od 3 kwarty cos drgnęło w naszej grze - chłopcy zaczęli bardziej sie angażowacć i mecz wygłądał zupełnie inaczej. W trzecie kwarcie bramkę zdobywa Mikołaj Włastowski (dobra 3 i 4 kwarta w jego wykonaniu) W 4 kwarcie wymiana ciosów zakończone dwoma bramkami dla nas Karola  i Dominika Nowaków a gospodarze strzelaja nam trzy. Dodać należy że tej kwarcie marnujemy okolo 5 doskonałych sytauacji do zmniejszenia porażki. Mimo wszystko zupełnie zasłuzone zwyciestwo GKS-u (przerastali nas w tym spotkaniu przede wszystkim zaangażowaniem w gre)

GKS OSIECK-MAZUR KARCZEW 10-5

Bramki:Karol Nowak-2,Dominik Nowak,Ola Rzeszotek.Mikołaj Włastowski

plus meczu:Ola RZESZOTEK(znów Oli sie chciało biegać i walczyć z dużo wiekszymi rywalami plus bramka i dwie asysty) i Bartek Broniszewski(bramkarz który grając w polu  powinien zawstydzic po tym meczu swoich kolegów bedąc jednym z lepszych zawodników na murawie)