AKTUALNOŚCISzlagier Rundy zdecydowanie dla Żaków!
2016-10-23 U-9 (2008) Aktualności

Szlagier Rundy zdecydowanie dla Żaków!

W spotkaniu na szczycie zmierzyliśmy się w Miętnem z miejscowym Mazowszem. Mecz był spotkaniem o pierwsze miejsce w lidze i zapowiadal sie jako bardzo wyrównane spotkanie (w pierwszym meczu wygraliśmy w Karczewie w ostatnich sekundach 4-3, a przegrywaliśmy juz nawet 0-2). Jednak na wyjeździe chłopcy nie popełnili błędu z pierwszego meczu i od pierwszych minut narzucili rywalowi swoje warunki gry.

Pierwsza kwarta kończy się naszym skromnym prowadzeniem 1-0 po doskonałej asyście Oliwiera do Grosika, który do pustej bramki dopełnia formalności. Kto przegapił pierwszą bramkę w drugie kwarcie miał powtórke z rozrywki, a potem kolejną. Schemat identyczny Oliwier do pustej bramki dogrywa do Grosika a ten 2 razy pakuje ją do bramki. Dodać należy że nie do powstrzymania na prawym skrzydle był tego dnia Michał Parzych.

3 kwarta to kolejne dwa gole Grosika i prowadzimy juz 5-0. Czwarta najbardziej wyrównana i dosc niespodziewanie Mazowsze dwa razy pokonuje pewnie broniącego Kube Kłosa. Ponownie chłopcy się mobilizują na ostatnie min grają bardziej zespołowo co kończy sie dwoma golami Oliwiera Trzepałki (dziś oprócz 2 goli dokłada 5asyst!!!!) OLI BOHATER  MECZU!!

Mazowsze Mietne-Mazur Karczew 2-7

bramki:Sebastian Grochowski-5,Oliwier Trzepałka-2

Wystapili:Kuba KŁOS-Mikolaj Deleżuch,Michał Parzych,Kuba Skorupka,Michał Grzeda,Kazio Basaj,Antek Wodzynski,Sebastian Grochowski,Oliwier Trzepałka,Mikołaj Stankiewicz

Plus meczu-dla całej druzyny(kazdy z zawodników wchodzacych na boisko dorzucił cegiełke do tego zwyciestwa)Brawo Mazurek!!!