AKTUALNOŚCIUrodzajna sparingowa sobota [FILM]
2017-02-18 Mazur Karczew Aktualności

Urodzajna sparingowa sobota [FILM]

Na 2 tygodnie przed rozpoczęciem sezonu, Mazur rozegrał 2 mecze sparingowe. Na początek w ramach rozgrzewki zremisował 1-1 (1-0) z KS Warka, a następnie pokonał Błękitnych Raciąż 4-2 (3-0). Punktowali: Szymon Maruszewski, Marcin Raszka i bezpośrednio z rzutów wolnych Kamil Gałązka oraz Radosław Filipczak.

Mazur - KS Warka 1-1 (1-0)
Do przerwy prowadziliśmy 1-0 po bramce Szymona Maruszewskiego. Goście doprowadzili do wyrównania tuż przed końcem spotkania. Niestety kontuzji nabawił się Maciej Krawczyk.

Mazur (1.połowa): Rudzki - Głogowski, Krawczyk, Dąbkowski - Zembol - Kociński, Gałązka, Pielak, Staluszka - Raszka, Maruszewski

Mazur (2.połowa): Głasek - Głogowski (60.Mariuszewski), Filipczak, Pasik - Piekut - Trzaskowski, Celiński, Gałązka (60.Pielak), testowany I - Popis, Tomczykowski

Mazur - Błękitni Raciąż 4-2 (3-1)
Nasi piłkarze prowadzili po 2 dobrze dogranych piłkach z rzutów rożnych. Najpierw po dograniu Kamila Gałązki celnie główkował Marcin Raszka, a później po asysćie Mateusza Pielaka - Szymon Maruszewski. Pod koniec 1.połowy Gałązka z 18 metrowego wolnego precyzyjnie umieścił piłkę przy słupku bramki Błękitnych. Goście odpowiedzeli bramką po sprawnej kontrze.

Po przerwie Błękitni strzelili gola kontaktowego, po precyzyjnym uderzeniu w okno bramki Krzyśka Głaska z 25 metrów. Wynik spotkania ustalił ponownie z wolnego, powracający po kontuzji Radek FIlipczak. "Zdjął pajęczynę" z okienka bramki rywali.

Mazur: Rudzki (46.Głasek) - Głogowski (60.Pasik), Maruszewski (60.Filipczak), Pasik (46.Dąbkowski) - Zembol (60.Piekut) - Trzaskowski (46.Kociński), Pielak (60.Celiński), Gałązka (60.testowany II), testowany I (46.Staluszka) - Popis (46.Tomczykowski), Raszka (65.Popis)

W obu meczach trener testował piłkarzy na różnych pozycjach.