AKTUALNOŚCIKapitan o meczu: Cieszy nas ten punkt
2017-04-23 Mazur Karczew Aktualności

Kapitan o meczu: Cieszy nas ten punkt

Michał Trzaskowski: Po tym meczu na pewno cieszy to, że kolejna młodzież debiutuje w pierwszej drużynie. Przede wszystkim bardzo dobra postawa Krzysztofa Głaska, który kilkoma interwencjami z pierwszej połowy "utrzymał nas w grze o punkty" i pokazał, że drzemie w nim ogromny potencjał. Optymizmem napawa powrót Radka Filipczaka po kontuzji i postawa wszystkich zmienników, którzy wnieśli wiele dobrego, przez co mogliśmy odwrócić losy tego meczu. Chcemy zawsze wygrywać, ale dziś cieszy nas ten jeden punkt oraz to że w tej rundzie po raz kolejny schodzimy niepokonani z naszego boiska.

Karny był ewidentny. Widać było że rywalom wynik 1:0 bardzo pasował, tym bardziej, że po przerwie zaczęliśmy naprawdę dobrze wyglądać.