AKTUALNOŚCIStadion Piaseczna wciąż dla Mazura zaczarowany
2005-10-01 Mazur Karczew Aktualności

Stadion Piaseczna wciąż dla Mazura zaczarowany

To co wydarzyło się dzisiaj w Piasecznie to niebywałe! Po raz siódmy, a czwarty z rzędu Mazur przegrał tam mecz 1-2! Tak jak przed rokiem prowadziliśmy, aby w końcówce stracić komplet punktów na korzyść gospodarzy. Po słabym meczu wciąż stadion KS dla Mazura pozostaje niezdobyty. Poniżej relacja online, którą przeprowadziliśmy dla Was dzisiaj...

RELACJA NA ŻYWO Z PIASECZNA:

Skład wyjściowy Mazura:
Krawiec - Baliński, Baca, Kasprzak, Rzeszotek - Głąbicki, Poszalski, Zieliński, Kowalczyk - Milewski, Zegarek
Na ławce zasiedli:
Kossougbo, Ł.Trzaskowski, Trzeciak, Świętochowski, D.Trzaskowski

1 POŁOWA

- 11:00 - Początek meczu!

- 3' - Rzut wolny pośredni dla Piaseczna w obrębie naszej 16-tki - bez zagrożenia.

- 4' - Groźna sytuacja opanowana, gra toczy się w środku pola.

- 6' - Pierwsza akcja zaczepna Mazura.

- 7' - Wolny dla KS z 36m., strzał broni Krawiec.

- 10' - 'Młyn' pod naszą bramką. Krawiec nie przeciął centry, ale po olbrzymim zamieszaniu w polu bramkarskim tylko róg dla KS.

- 11' - Milewski strzelał głową niecelnie.

- 15' - Ładna akcja Mazura. Poszalski strzelił, ale po nodze obrońcy mamy róg, potem drugi, ale bez rezultatu bramkowego.

- 20' - Kasprzak po faulu leży minutę na boisku.

- 24' - Kowalczyk strzela z bliska głową obok słupka.

- 26' - PIASECZNO-MAZUR 0-1
- Głąbicki strzela z dystansu - bramkarz gości wybija piłkę na róg.
- Z kornera wrzuca Zieliński, a Piotrek Baliński głową trafia do siatki!

- 32' - Wrzutka Zegarka do Głąbickiego, ale ten strzela głową nad poprzeczką.

- 37' - Mecz nie stoi na wysokim poziomie.
Dają o sobie znać wczesna pora i zmęczenie po maratonie ligowym.

- 38' - Główka Piaseczna nad naszą poprzeczką.

- 44' - Róg dla Mazura bez rezultatu. Rusza za to kontra Piaseczna, ale dośrodkowanie wyłapuje Krawiec.

- 45' - Strzał Zegarka broni golkiper gospodarzy.

- 45+2' - Koniec 1 połowy, 1-0 do przerwy.

2 POŁOWA

- 12:02 - Początek 2 połowy - Mazur bez zmian w składzie.

- 49' - Doskonałe podanie Poszalskiego do Milewskiego, ale sędzia gwiżdże 'offside'.

- 50' - PIASECZNO-MAZUR 1-1 - Kobza
Podobnie jak z Deltą rusza szybka kontra i gospodarze wyrównują.

- 51' - Za faul z tyłu w nogi na Kasprzaku - żółta kartka dla zawodnika gospodarzy.

- 53' - Strzał Głąbickiego obroniony przez bramkarza KS.

- 58' - 1 Zmiana w Mazurze: Świętochowski za Poszalskiego.

- 59' - Ponownie minutę zwija się z bólu Kasprzak

- 63' - 2 Zmiana w Mazurze: D.Trzaskowski za Zegarka.

- 66' - Baliński strzela z wolnego, ale trafia w mur Piaseczna.

- 72' - Kowalczyk ukarany żółtą kartką.

- 74' - D.Trzaskowski strzela z dystansu, ale obok bramki.

- 78' - Obie drużyny grają źle.
- Korner dla Mazura, ale nic z tej akcji nie wychodzi.

- 80' - 3 Zmiana w Mazurze: Ł.Trzaskowski za Kowalczyka.

- 84' - Sunie kontra Mazura, zakończona strzałem 'Psiny' tuż obok słupka.

- 90+1' - PIASECZNO-MAZUR 2-1
Kołakowski z daleka zaskoczył zbyt wysuniętego Krawca
- Historia lubi się powtarzać :/

- 90'+3 - W ostatniej akcji meczu - Mazur nie wykorzystuje wolnego pośredniego z 14 metrów.
- Czwarty raz z rzędu przegrywamy w Piasecznie 1-2!