AKTUALNOŚCIDwucyfrówką w Dziecinów!
2017-05-20 Mazur II Karczew Aktualności

Dwucyfrówką w Dziecinów!

Mazur II zdeklasował rywali z Dziecinowa w kolejnym meczu Klasy A. Pokonał wiślaków 10-3 (8-2)! Hattrika ustrzelił Dominik Staluszka. Po 2 gole zdobyli Marcin Tomczykowski i Marcin Gędzielewski. Kolejne trafienia dołożyli Janek Lasecki, Mateusz Tereszczyński i Andrzej Łukasik.

Damian Falkowski: Po takim spotkaniu tak naprawdę nie wiem co powiedzieć, spodziewaliśmy sie ciężkiego meczu i początek mógł na to wskazywać ale tylko parę pierwszych minut. Prowadzenie do przerwy 8-2 i na dobrą sprawe na drugą połowę i jeden zespół i drugi mógłby nie wychodzić. Chcieliśmy zrewanżować się za porażkę też w okresie przygotowawczym gdzie przegraliśmy 0-1 i w pełni nam sie to udalo.

Wisła mimo tego wyniku ma naprawdę zwłaszcza w ofensywie paru ciekawych chłopaków, ale jako zespół nie wiem czy to my byliśmy dzisiaj tak dobrze dysponowani czy rywal tak słabo, bo napewno nie zagraliśmy idealnego meczu jak by mógł wynik na to wskazywać. Brawa dla chłopaków bo to kolejny mecz po zapewnieniu sobie awansu gdzie pokazują odpowiednie podejście, koncentrację i charakter do meczów.

Mazur II: Rudzki - Kołodziejczyk (60 Pydyniak) Sobczak żk, Lasecki Trzepałka - Olszanka (50 Łukasik) Tereszczyński - J.Trzaskowski (75 Michałowski) Gędzielewski Staluszka - Tomczykowski (75 Biedrzycki)

1-0 9' Gędzielewski as Trzepałka