AKTUALNOŚCIWysoka wygrana z Advitem w meczu U-12
2017-05-22 U-12 (2005) U-12 (2006) Aktualności

Wysoka wygrana z Advitem w meczu U-12

W siódmej kolejce ligowej podejmowaliśmy na naszym boisku drużynę z Wiązownej.
Mecz od pierwszych minut spotkania bardzo wyrównany. Dopiero pod koniec pierwszej połowy udało nam się pokonać bramkarza gości i na przerwę schodziliśmy z jednobramkowym prowadzeniem. Druga połowa rozpoczęła się dla nas  od straty bramki. Na szczęście nasi chłopcy wzięli się w garść i po dwóch golach Olka wyszliśmy na prowadzenie. Nasza drużyna dalej nie odpuszczała, zawodnicy jeszcze bardziej się zmotywowali i po bramce Michała z rzutu różnego prowadziliśmy już 4:1. "Kropkę nad i" postawił Staś i całe spotkanie zakończyło się zasłużonym zwycięstwem Mazura.
Brawa dla wszystkich chłopców za zaangażowanie, a dla rodziców za doping :-)

Mazur Karczew vs Advit Wiązowna 5:1

Strzelcy bramek:
Chojecki, Pałczyński x2, Łukasik, Przewodowski

Zagraliśmy w składzie:
 Lemieszka, Toure, Wielgomasz, Dąbrowski, Łukasik, Pałczyński, Małolepszy, Kamiński, Chojecki, Misior, Stefanowicz, Ciszkowski, Przewodowski.

Na drugie spotkanie tym razem nasza drużyna wybrała się na mecz do Piaseczna. Pierwsza połowa to bardzo wyrównana gra, zakończona bezbramkowym remisem. Mieliśmy kilka klarownych sytuacji, których nie wykorzystaliśmy. Znów zawiodła skuteczność. Niestety upał i słońce zaszkodziły niektórym zawodnikom i po przerwie przestaliśmy realizować założenia taktyczne. Zasłużenie przegraliśmy po indywidualnych błędach, przez co zamknęliśmy sobie drogę do awansu.

MKS Piaseczno II vs Mazur II Karczew 2:0

Wyszomirski, Blauth, Galas, Biedrzycki, Kołodziejczyk, Kasprzak, Choroszko, Niedziółka, Nowak, Świerlikowski, Osica, Kiliszczyk, Suchecki, Puławski, Kot, Sławiński, Żelazo