AKTUALNOŚCIUdane pożegnanie Dwójki z Klasą A
2017-06-04 Mazur II Karczew Aktualności

Udane pożegnanie Dwójki z Klasą A

Mazur II udanie pożegnał się w Karczewie z Klasą A. Wygrał 6-2 (2-2) z Józefovią II. W zespole zadebiutowali 17-letni Juniorzy. Paweł Chodkiewicz zdobył gola, a hattrika skompletował Andrzej Łukasik. Do rozegrania pozostał tylko 1 mecz za 2 tygodnie w Zerzniu.

6:2 Chodkiewicz as Tereszczyński

Mazur II: Poncyliusz Trzepałka Sobczak (60.Tereszczyński) Jobda Michalik - Bielecki Olszanka - J.Trzaskowski żk Kołodziejczyk (10.Radomski) Gędzielewski (70.Biedrzycki) - Łukasik (55.Chodkiewicz)

Damian Falkowski: Pierwsza połowa słaba w naszym wykonaniu , brakowało wszystkiego , w ogóle nie wykonywaliśmy założeń jakie mieliśmy omówione przed meczem. Mimo tego że nie graliśmy dobrze  wykorzystaliśmy sytuacje które mieliśmy. W przerwie porozmawialiśmy, wyciśgnęliśmy wnioski i ta gra wyglądała już troszkę lepiej. Przed meczem wiedzieliśmy ze Jozefovia opadnie z sił w drugiej połowie i lepiej zacząć drugiej polowy nie mogliśmy. W ciągu 5 minut stworzyliśmy 3 bardzo fajne sytuacje zakończone 1 bramką Łukasika. Później otworzył nam się worek z bramki. Mieliśmy okazje zobaczyć także mlodzież z 2000 rocznika. Cieszy wygrana cieszy że przede wszystkim każdy kto jest w zespole dokłada swoją cegiełkę do tych wszystkich punktów, które już zdobyliśmy i awansu który sobie zapewniliśmy. Ogromny szacunek dla chłopaków za to co robią.