AKTUALNOŚCIZa wysoka Góra dla U-9
2017-06-08 U-9 (2008) Aktualności

Za wysoka Góra dla U-9

W zaległym spotkaniu zmierzylismy się z wiceliderem tabeli Koroną Góra Kalwaria.Mimo że do Góry Kalwaria wybraliśmy się bez sześciu zawodników to dwie pierwsze kwarty były bardzo wyrównane i po golu Grosika przegrywamy tylko 1:2 majac jeszcze kilka dobrych sytuacji.(Ta połowa udowodniła że jak chłopcy wypelniaja założenia przedmeczowe i sa w pelni zaangażowani w grę w tej lidze są w stanie wygrać z każdym.)

Od trzeciej kwarty nastąpiło znaczne pogorszenie gry szczególnie w obronie gdzie popełniliśmy katastrofalne błędy a rywale to bezlitośnie wykorzystywali.Kilka udanych  interwencji zaliczył Mikolaj Stanaszek ,ale gra obronna całej drużyny w tej części pozostawiala wiele do życzenia a w ataku w kilku sytuacjach brakowało odrobiny szczęścia.Dobre zawody w tym dniu zaliczył Kuba Skorupka(aktywny w ataku i ofiarnie grający w obronie)oraz Wiktor Kocielnik(który dopoki miał siły i gral zespołowo byl motorem napędowym naszej drużyny) dodatkowo bardzo obiecująco wypadł JAŚ Dąbrowski który bardzo fajnie wkomponował sie do drużyny.

Korona Góra Kalwaria-Mazur Karczew 9:2 (2:1)