AKTUALNOŚCIWysokie zwycięstwo Trampkarzy ze Świtem Nowy Dwór
2017-06-12 U-14 (2003) Aktualności

Wysokie zwycięstwo Trampkarzy ze Świtem Nowy Dwór

Mecz ze Świtem został opóźniony o prawie 30 minut z powodu braku kart zawodników Świtu i nieobecności trenera gospodarzy, rodzice gospodarzy stanęli jednak na wysokości zadania zdobywając karty zawodników…Zamieszanie i stawka meczu spowodowane całą sytuacją nie wpłynęła pozytywnie na obie drużyny.

Początek meczu to sporo niedokładności i zamieszania. Mazur próbował grać pozycyjnie, a gospodarze lekko cofnięci szukali szczęścia w kontratakach, po których dwukrotnie byli blisko strzelania gola. Mazur opanował emocje, pewnie grała cała defensywa i zespół zaczął stwarzać co raz częściej zagrożenie pod bramką Świtu. Pierwsza bramka to podanie Majchrzaka do Jałochy, który wykorzystał błąd bramkarza. Dwa razy w dobrych sytuacjach znalazł się Kamiński po podaniu Rewera i Trzaskowskiego, ponownie Jałocha po akcji Chojeckiego. Kolejna sytuacja to podanie z głębi pola Rewera i wyjście sam na sam z bramkarzem Świtu Kamińskiego, który został sfaulowany w polu karnym. W tej sytuacji kontuzję odnieśli obaj zawodnicy (Kamiński i bramkarz Świtu). Rzut karny wykorzystał Łukasik. Po dwóch minutach błąd brakarza Świtu i drugie trafienie w meczu Jałochy. Początek drugiej połowy to walka w środku pola, w której zaczęła dominować druga linia Mazura, pewnie grali Majchrzak, Chojecki i Brojek. Gospodarze dwa razy zaatakowali prawa stroną, ale skutecznie interweniowali nasi obrońcy i bramkarz. Na akcję Świtu dwa razy odpowiedział Jałocha po podaniach z lewej strony Łukasika, niestety w obu sytuacjach sam na sam zabrakło odrobiny szczęścia. Po kolejnej akcji w polu karnym krótkie podanie Brojka na bramkę zamienił Łukasik. Wynik zamknął kompletując hattricka Jałocha po podaniu Majchrzaka.

Zagraliśmy w składzie:

Krydowski

Nakonieczny, Niedziółka, Kozłowski, Rewer (Ćwiek)

Majchrzak, Kobza (Chojecki), Trzaskowski (Lemieszka)

Jałocha, Kamiński (Łukasik), Brojek

Strzelcy bramek:

0:1 Jałocha as. Majchrzak, 0:2 Łukasik (karny), 0:3 Jałocha, 0:4 Łukasik as. Brojek, 0:5 Jałocha as.Majchrzak

I WLT U-14  MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - LKS Mazur Karczew 0:5 (0:3)