AKTUALNOŚCINiestety porażka U-9 o miejsce trzecie
2017-06-19 U-9 (2008) Aktualności

Niestety porażka U-9 o miejsce trzecie

W ostatniej kolejce zmierzylismy się z Football Academy Piaseczno. Mecz od początku  przebiegał pod nasze dyktando. Kilka świetnych sytuacji zmarnowanych ale tylko Wiktor  strzela bramkę  i wynik przez dwie kwarty  1-0 chociaż mieliśmy kilka okazji na  podwyższenie. Świetnie uderza na bramkę  Antek i kapitalnie kolegów  broni bramkarz Piaseczna.

TRZECIA kwarta to ogólne pretensje  chłopców brak współpracy kończy się golami rywali.Należy źalowac tego meczu bo gdybysmy grali tak do końca meczu jak przez dwie pierwsze kwarty wynik byłby zupełnie inny.Należy pochwalić za ten mecz dwóch naszych bramkarzy oraz Wiktora i Michała Parzycha  którzy od początku do końca realizowali wpelni nasze przedmeczowe założenia. Sezon kończymy na 4 miejscu.

FOOTBALL ACADEMY Piaseczno -Mazur Karczew 5-1
Gol Kocielnik asysta Parzych
WYSTĄPILI : Kłos, Deleżuch -Parzych Wodzyński, Skorupka, Grochowski, Trzepałka, Ziubinski, Grzęda, Rzazewski, Kocielnik, ,Moskała, Basaj,Stankiewicz