Poznaliśmy ligowych rywali Trampkarzy U-15 na sezon Jesień 2017. Zagramy w pierwszej grupie Warszawskiej I Ligi Trampkarzy wraz z KS Raszyn, Józefovią Józefów, Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, Młodymi Orłami Halinów, Szkołą Futbolu Wilanów Warszawa, Agrykolą Warszawa i SEMP II Warszawa.
Drużyna która wygra grupę awansuje do Wojewódzkiej I Ligi Trampkarzy U-15, natomiast do II Warszawskiej Ligi Trampkarzy U-15 spadnie ostatnia drużyna. Ewentualnie może zostać zdegradowanych więcej drużyn, ale będzie to zależne od tego, czy inne warszawskie drużyny zakończą rozgrywki na miejscach spadkowych w ligach wojewódzkich.
Poniżej została opisana struktura rozgrywek w kategorii wiekowej U-15 z naciskiem na ligi warszawskie.
Centralna Liga Trampkarzy U-15
W rozgrywkach Centralnej Ligi Trampkarzy U-15 biorą udział 32 drużyny z całej Polski w 4 grupach po 8 zespołów wg następującego podziału terytorialnego. Nasze dwie najlepsze drużyny Ekstraligi na Mazowszu z ubiegłego sezonu - Escola i Legia Warszawa zagrają z drużynami z Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego i Podlaskiego ZPN. Zwycięzca ligi zagra w finałach Mistrzostw Polski. Od nowego sezonu drużyna która wygra Ekstraligę na Mazowszu zagra baraż z inną drużyną z Polski o awans do Ligi Centralnej.
Ekstraliga Wojewódzka U-15
- Polonia Warszawa
- SEMP Warszawa
- Ursus Warszawa
- MKS Piaseczno
- Radomiak Radom Sp. Z.o.o
- Znicz Pruszków (b) - awans po barażu z zespołem Ekstraligi
- Dolcan Ząbki (b) - mistrz I ligi wojewódzkiej gr.1
- Varsovia Warszawa (b) - mistrz I ligi wojewódzkiej gr.2
I Liga Wojewódzka gr. I U-15
- SSM Wisła Płock (s) - spadkowicz z Ekstraligi po przegranym barażu
- Legionovia Legionowo
- Ostrołęcka APN
- Talent Targówek Warszawa
- PAF Płońsk
- Świt Staroźreby (b) mistrz I ligi Płock
- Makowianka Maków Maz. (b) - mistrz I ligi Ciechanów-Ostrołęka
- Unia Warszawa (b) - mistrz I ligi Warszawa gr.2
I Liga Wojewódzka gr. II U-15
- Drukarz Warszawa
- Victoria Sulejówek (b) - mistrz I ligi Warszawa gr.1
- UKS 9 Siedlce (b) - mistrz ligi Siedlce
- Sz. P. Radomiak Radom (b) mistrz I ligi Radom
- Żyrardowianka Żyrardów
- Młodzik Radom
- AS Radomiak Radom
- Białe Orły Warszawa
I Liga Warszawska gr. I U-15
- KS Raszyn - w ubiegłym sezonie grał w 2 grupie I ligi warszawskiej
- Mazur Karczew
- Józefovia Józefów
- Świt Nowy Dwór Mazowiecki
- SF Wilanów Warszawa
- Młode Orły Halinów
- Agrykola Warszawa (b) - mistrz II ligi Warszawa gr.1
- SEMP II Warszawa (b) - mistrz II ligi Warszawa gr.3
I Liga Warszawska gr. II U-15
- Legia Bemowo Warszawa
- Olimpia Warszawa
- Znicz II Pruszków
- Ursus II Warszawa
- Unia Boryszew
- MUKS Kosa Konstancin - spadkowicz z I ligi wojewódzkiej
- Piaseczno II - mistrz II ligi Warszawa gr.2
- Błonianka Błonie - mistrz II ligi Warszawa gr.4
II Liga Warszawska gr. I U-15
- MKS Dolcan II Ząbki
- KS Łomianki
- AKS Mewa Krubin
- RKS Mazur Radzymin
- PWKS Huragan Wołomin
- AP AGAPE Białołęka
- MUKS Unia II Warszawa
- AP Marcovia Marki
II Liga Warszawska gr. II U-15
- LKS Burza Pilawa
- KS Vulcan Wólka Mlądzka
- UKS Orzeł Baniocha
- AP Radość Warszawa
- PKS Life Siennica
- Balkan Team Warszawa
- MKRS Wisła Maciejowice
- GKS Wilga Garwolin
II Liga Warszawska gr. III U-15
- WBS Warszawa
- Football Talents Warszawa
- KS Warszawska APN
- KS Drukarz II Warszawa
- MKS Polonia II Warszawa
- GKS Naprzód GOSIR Stare Babice
- MKS Hutnik Warszawa
- GKS Świt Warszawa
II Liga Warszawska gr. IV U-15
- KS Mszczonowianka Mszczonów
- KS Milan Milanówek
- UKS Nowa Wieś
- FC Płochocin
- MKS Znicz III Pruszków
- GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki
- MKS Piast Piastów
- GLKS Nadarzyn
III Liga Warszawska gr. I U-15
- ŁKS Promnik Łaskarzew
- LZS Błękitni Korytów
- UKS Ołtarzew
- AP Green Warszawa
- SF Wilanów II Warszawa
- KS Sobienie Jeziory
- Polonia Warszawa S.A
- KS Ursus III Warszawa