AKTUALNOŚCIPierwszy wyjazdowy komplet punktów
2017-08-30 Mazur II Karczew Aktualności 2

Pierwszy wyjazdowy komplet punktów

Mazur II wygrał pierwszy mecz na wyjeździe w Lidze Okręgowej. Pokonał Błyskawicę Praga 3-2 (1-0). Bramki zdobyli: Trzaskowski, Gędzielewski i Wojciechowski.

1-0 Trzaskowski as Ruta
2-0 Gędzielewski as Radomski
3-0 Wojciechowski as Radomski
3-1 3-2

Mazur II: Rudzki - Trzepałka Radomski Sobczak (25.Kotowski) Domański - Bielecki Zalewski (60.Michalik) - Trzaskowski (85.Kołodziejczyk) Gedzielewski Ruta (70.Kamiński) - Wojciechowski (90.Grabski)

Damian Falkowski: Mecz mogliśmy zakończyć juz w 1.połowie. Niestey nie wykorzystaliśmy sytuacji, bramki Ruty nie uznano, mieliśmy jeszcze sytuacje Zalewskiego czy Wojciechowskiego. W 2.połowie zdobyliśmy dość szybko kolejne dwa gole i gdy wydawało sie że jest już po meczu wdało sie nie potrzebne rozprerzenie które mogło sie dla nas skończyć tragicznie. Cieszy wygrana , martwi kontuzja Sobczaka który musiał przedwcześnie zejść z urazem, na pewno wnioski musimy wyciągnąć z błędów które popełniliśmy zwłaszcza w końcówce meczu. W weekend kolejna kolejka ligowa z Agape Białołęka i zapominamy juz o dzisiejszym meczu koncentrujemy sie na tym co czeka juz na nas w niedzielę.