AKTUALNOŚCIPierwsze mecze ligowe U-13 za nami
2017-09-04 U-13 (2005) U-13 (2006) Aktualności

Pierwsze mecze ligowe U-13 za nami

Za nami pierwsze spotkania ligowe w rundzie jesiennej. Niestety nie możemy ich zaliczyć do udanych.

Mazur II grał na wyjeździe z zespołem Promnik Łaskarzew. W pierwszym meczu nowego sezonu, nasza młoda drużyna wypuściła z rąk pewne zwycięstwo. Mimo prowadzenia 2:0 i dużej ilości sytuacji, straciliśmy 2 przypadkowe gole i podzieliliśmy się punktami z drużyną z Łaskarzewa. Można być zadowolonym z gry, niestety zdobycz punktowa mizerna.

Promnik Łaskarzew - Mazur Karczew II 2:2

Skład: Blauth, Spiess, Kołodziejczyk, Rębkowski Kacper, Rębkowski Kuba, Kasprzak, Galas, Kurek, Puławski, Niedziółka, Kot, Matuszewski, Osica, Sławiński, Kamiński

Bramki: Kuba Kurek, Kacper Kamiński

Mazur I również udał się na spotkanie wyjazdowe. Naszym przeciwnikiem był zespół PKS Life Siennica.

Wynik meczu został już ustalony w pierwszej połowie. Dobrze weszliśmy w to spotkanie, po kilku minutach po celnym strzale Filipa wyszliśmy na prowadzenie. Po wykonanym rzucie rożnym i zamieszaniu w naszym polu bramkowym, przeciwnikowi udało się doprowadzić do wyrównania. W kolejnej akcji, sędzia dyktuje kontrowersyjny rzut karny dla zespołu gospodarzy. Zawodnik z Łaskarzewa wykorzystuje go, podwyższając wynik do 2:1. W drugiej połowie mieliśmy mnóstwo niewykorzystanych sytuacji. Zabrakło trochę skuteczności i szczęścia. Na boisku byliśmy drużyną dominującą. Szkoda, bo mecz był do wygrania.

PKS Life Siennica - Mazur Karczew 2:1

Skład: Lemieszka, Dąbrowski, Toure, Wielgomasz, Łukasik, Stefanowicz, Misior, Janiak, Przewodowski, Świerlikowski, Pałczyński, Biedrzycki, Nowak

Bramki: Filip Janiak