AKTUALNOŚCIPierwsze punkty juniorów młodszych
2017-09-10 U-17 (2001) Aktualności

Pierwsze punkty juniorów młodszych

W zakończonym w niedzielne przedpołudnie meczu 3 kolejki 1ligi okregowej Mazur Karczew pokonał UKS Ołtarzew 3:0. Mecz rozpoczął się od przewagi gości i nerwowej gry ze strony gospodarzy. Po kilku minutach Mazur przejął kontrolę nad spotkaniem, lecz sytuacji bramkowych nadal brakowało. Goście zagrażali bramce Mazura głównie po stałych fragmentach gry (wyrzut zza linii bocznej i rzutach rożnych). W 38min. gospodarze wyszli na prowadzenie. Z głębi pola piłkę, która minęła linię obrony podał Glinkiewicz a do bramki trafił Trzaskowski.

Drugą połowę Mazur rozpoczął od czerwonej kartki dla Skowrońskiego (w 1wszej za zagranie ręką). W osłabieniu gospodarze częściej zagrażali bramce rywala. Po jednej z kontr, piłkę wyprowadził Dąbrowski i podaniem prostopadłym obsłużył Czarka Ćwieka, który podwyższył prowadzenie. Najpiększniejszą akcję meczu przeprowadził duet rezerwowych. Piłkę dośrodkował Krzemiński a przewrotką na bramkę uderzył Dominiczak, jednak bramkarz czubkiem palców wybronił to uderzenie. Na kilka minut przed końcem spotkania Mazur trafił na 3:0 a do siatki trafił Dominiczak.
Kolejne spotkanie już w najbliższą sobotę w Pruszkowie z liderem grupy.

Mazur Karczew- UKS Ołtarzew 3:0 (1:0)
Bramki: Trzaskowski as. Glinkiewicz, Ćwiek as. Dąbrowski, Dominiczak