AKTUALNOŚCIPodwójne zwycięstwo Młodzików
2017-09-12 U-13 (2005) U-13 (2006) Aktualności

Podwójne zwycięstwo Młodzików

Za nami udane dwa spotkania ligowe. W obu meczach nasi chłopcy odnieśli zasłużone zwycięstwa.

W niedzielę Mazur II grał na wyjeździe z zespołem Sokół Celestynów. Dobrze weszliśmy w spotkanie. Pierwsza połowa meczu obfitowała w liczne sytuacje bramkowe, mieliśmy mnóstwo okazji do strzelenia gola. Zabrakło szczęścia i skuteczności w wykańczaniu akcji. Dominowaliśmy na boisku, większość czasu spędzając na połowie przeciwnika. Na listę strzelców jako pierwszy wpisał się Fabian. Po 30 minutach spotkania schodziliśmy na przerwę z jednobramkową przewagą. W drugiej połowie meczu wynik meczu podwyższył Kacper Suchecki pokonując bramkarza Sokoła. Po chwili dekoncentracji zawodnik gospodarzy strzela nam gola. Nasi chłopcy nie odpuszczają, stwarzają ponownie wiele sytuacji, ale nie udaje się ich wykorzystać. Całe spotkanie kończy się zasłużoną wygraną 2:1.

Sokół Celestynów - Mazur II Karczew 1:2

Strzelcy bramek: Fabian Kot, Kacper Suchecki

Zagraliśmy w składzie: Matyszkiewicz, Galas, Kołodziejczyk, Choroszko, Kasprzak, Kurek, Kiliszczyk, Suchecki, Nowak, Świerlikowski, Niedziółka, Puławski, Kot, Rębkowski Kacper, Rębkowski Kuba

W poniedziałek udaliśmy się na spotkanie z dobrze nam znanym zespołem Advit Wiązowna. Nasi chłopcy weszli w spotkanie bardzo zmotywowani. W pierwszej połowie wynik otwiera Filip po dobrze wykonanym rzucie wolnym. Pokonuje bramkarza gospodarzy i wychodzimy na prowadzenie. Po kilku minutach po celnym strzale Maksa Dąbrowskiego podwyższamy wynik i prowadzimy już dwiema bramkami. Advit odpowiada jednym golem i na przerwę schodzimy z wynikiem 1:2 dla nas. Druga połowa zaczyna się nerwowo, bo przeciwnikowi udaje się doprowadzić do remisu. Nasi zawodnicy nie odpuszczają, stwarzamy sytuacje bramkowe. Na kilka minut przed końcem spotkania Filip ponownie wyprowadza nasz zespół na prowadzenie. Końcowy gwizdek sędziego i wygrywamy mecz 3:2. Wszyscy nasi zawodnicy zostawili serce na boisku, zagrali bardzo dobre spotkanie.

Advit Wiązowna - Mazur Karczew 2:3

Strzelcy bramek: Filip Janiak, Maks Dąbrowski

Zagraliśmy w składzie: Lemieszka, Ciszkowski, Toure, Wielgomasz, Dąbrowski, Kamiński, Stefanowicz, Łukasik, Janiak, Przewodowski, Pałczyński, Biedrzycki