AKTUALNOŚCIZnicz II znowu za mocny dla juniorów
2017-09-19 U-17 (2001) Aktualności

Znicz II znowu za mocny dla juniorów

W sobotnie popołudnie juniorzy młodsi Mazura rozegrali kolejny mecz w lidze podejmując II zespół Znicza Pruszków rocznika 2001 (I zespół zmierza po awans do CLJmł)
Już 1wsze minuty wskazały faworyta tego spotkania. To goście zdominowali środek pola i wyprowadzali szybkie kontry. Na prowadzenie wyszli w 14min, a po chwili było już 0:2. Kontaktowe trafienie mógł zaliczyć Krzemiński, lecz trafił w poprzeczkę. Tuż przed końcem 1wszej połowy Znicz prowadził już 0:3. Gospodarze dzielnie się bronili i kilka akcji mogło zakończyć się bramką, lecz brakowało w ich poczynaniach determinacji i wiary we własne umiejętności. Najładniejszą bramkę meczu zdobył napastnik Znicza, który zgasił górne podanie tuż przed 16tką Mazura i z bezpośrednio uderzył nie do obrony w górny róg bramki Kamińskiego. Ostatecznie juniorzy przegrali wysoko 0:5 i miejmy nadzieję,że poprawią swoją zdobycz bramkową już w najbliższą sobotę w konfrontacji z Amurem Wilgą.

Mazur Karczew- Znicz II Pruszków 0:5 (0:3)