AKTUALNOŚCICenne zwycięstwo w Piasecznie
2017-09-20 U-10 (2008) Aktualności

Cenne zwycięstwo w Piasecznie

W zaległy spotkaniu 3 kolejki zmierzylismy się z drużyną doskonale nam znana Football Academy Piaseczno. Ostatnie spotkanie w Piasecznie zakończyło się wysoka nasza przegraną 1-5 .Tym razem nastąpił rewanż naszych chłopców którzy po emocjonującym spotkaniu wygrali z F.A. 6-3.Wynik po rzucie wolnym otworzył Grosik ,do przerwy  wynik juz nie uległ zmianie mimo kilku dogodnych sytuacji z naszej strony.Dodatkowo obrona złożona z Parzycha-Wodzynskiego-Stankiewicza na nie wiele pozwoliła gospodarza. Trzecia kwarta zaczęła się fatalnie dla nas ,dwa razy daliśmy się zaskoczyć Akademii i przegrywamy 1-2.Jednak świetna indywidualna akcja ,,Pazdana" kończy się golem Oliwiera Trzepalki. Na prowadzenie wyprowadza nas niezawodny Grosik który dwukrotnie pokonuje bramkarza z Piaseczna.Gospodarze po stałym fragmencie gry zmniejszają nasze prowadzenie  (4-3).Ale jak się okazało to my mieliśmy w swojej drużynie specjalistę od rzutów wolnych dwa razy w okienko przymierzyl Grosik(po raz kolejny za szybki dla przeciwników )  i mecz kończy się naszym zasłużonym zwycięstwem 6-3 chociaż trzeba Akademii przyznać że walczyła do samego końca dzięki czemu emocje były do ostatniego gwizdka. WIELKIE BRAWA DLA NASZEJ DRUŻYNY ZA TO ŻE MIMO NIEKORZYSTNEGO WYNIKU POTRAFIŁA SIĘ PODNIEŚĆ I ODNIEŚĆ ZWYCIĘSTWO! !!! Brawa tez dla rodziców którzy byli z nami w ten deszczowy dzień i wspierali  nasza drużynę. Dzisiaj każdy dołożył cegiełkę do naszego wspólnego sukcesu☺

FOOTBALL ACADEMY PIASECZNO -MAZUR KARCZEW 3-6 (0-1,0-0,2-3,1-2)